Budapest, Kőér utcai uszoda, 2019. április 7.

Honvéd UVK II. - Kanizsa Vízilabda SE: 9-4
(2-0, 4-0, 2-3, 1-1)

Kanizsa VSE:

Bödör (kapus), Varga Á., Szirtes B. 1, Gether 1, Rózsahegyi 1, Lanc 1, Lőrincz N. Horváth M., Godinek, Erős, Salamon

Edző: Simonka Ferenc, Sallai Csanád

Országos gyerek: a Honvéd II. ellen eddig két vereséggel álltunk (25-2, 20-11), de az utóbbi időben annyit fejlődtek a gyerekek, hogy őszintén reménykedtünk egy jó eredményben! Az első két negyedben 6-0 volt oda úgy, hogy akár mi is vezethettünk volna! Az ellenfél kapusa nagyon jól védett, de a ziccereinkből azért illett volna kihasználni párat. Aztán büntetőből Rózsahegyi Marci végre gólt szerzett és beindultunk. Szirtes Bátony, Lanc Gabi és Gether Dávid is betalált, a kapuban Bödör Bence is kiemelkedőt nyújtott és 8:4re zárkóztunk. Bár nagyobb meglepetést nem sikerült okozunk, a csapat minden dicséretet megérdemel!

Honvéd UVK II. - Kanizsa Vízilabda SE: 9-8
(1-2, 2-2, 3-2, 3-2)

Kanizsa VSE: VARGA DÁNIEL (kapus), PÉCSI 3, Lekics, KRIHÓ 3, Mező, Szirtes Botond, Varga Z.
Tuboly (kapus), Csarankó, Ziegler, Lőrincz, Rózsahegyi, Szirtes Bátony, Mándli

Holtversenyben álltunk az első helyen, a bajnoki cím szempontjából tehát sorsdöntő ütközet elé néztünk! A srácok kellően motiváltan láttak 'munkához', a szülők kanizsai hangulatot teremtettek, Dani parádézott a kapuban 3:1, 4:2 is volt ide! A harmadik negyed elején Szirtes majd a végén Csarankó Boti is kipontozódott... Elkezdtünk fáradni. A srácok mindent beleadtak, de a meccs végét a hazaiak bírták jobban. Az eredmény miatt persze ma mindenki csalódott, de én büszke vagyok a fiúkra! Kanizsa hajrá!

8800 Nagykanizsa
Békástó u. 3.

Email: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Website: kanizsavizilabda.hu