(0-1, 5-1, 2-0, 4-2)
Hábli-Tóth (kapus), Gether, Szirtes 1, Lőrincz 1, Varga, Kovács, Rózsahegyi 2,
Bödör (kapus), Lanc, Godinek, Salamon, Kovács, Németh, Doszpoth, Erős
Edző: Simonka Ferenc, Sallai Csanád

A hazai csapat volt a mérkőzés esélyese, de szerettük volna megnehezíteni a soproniak dolgát! Az első negyed kiegyenlített küzdelmet hozott és Rózsahegyi góljával sikerült a vezetést is megszereznünk. A második negyedben három emberelőnyös góllal fordított az ellenfél, kaptunk egy végleg cserés kiállítást és elúszni látszott a meccs, 5:2. A fordulás után mindent egy lapra téve támadtunk, kiharcoltunk öt emberfórt, de egyiket sem sikerült gólra váltanunk. A hazaiak emberhátrányos védekezését dicséret illeti és a kapusuk is nagyon jól védett, de bosszantó, hogy a nehezét megcsináljuk, mégsem sikerül feltenni az ’i’-re a pontot. 17/3 emberelőnyös mutatónk mutatja, miért nem lett szorosabb ez a meccs. Az utolsó negyedben is a hazaiak koncentráltak jobban és ilyen arányban is megérdemelten nyertek.

Országos Serdülő

Sopron – Kanizsa VSE: 5-10
(1-1, 2-2, 0-4, 2-3)
KVSE: Tuboly (kapus), Pécsi 3, Lekics 2, Krihó 1, Ziegler 1, Szirtes Botond, Mándli
Varga Dániel (kapus), Csarankó 2, Varga Zoltán, Lőrinc, Rózsahegyi, Varga Ábel, Szirtes Bátony 1,
Edző: Simonka Ferenc, Salllai Csanád

Három pontért utaztunk Sopronba, a vártnál nehezebben sikerült megszereznünk a győzelmet. Hat soproni játékost kipontoztunk, 21 emberelőnyünk volt, a lövési hatékonyságunk viszont ismét hagyott kívánnivalót maga után, ami semmit sem von le az egyébként parádésan védő hazai kapus teljesítményéből! Bár a játék minden elemében jobbak voltunk a hazaiaknál, a várt sokgólos győzelem helyett csak a harmadik negyedben dőlt el a mérkőzés!

8800 Nagykanizsa
Békástó u. 3.

Email: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Website: kanizsavizilabda.hu